Blaty kuchenne


 

BLATY KUCHENNE / ROBOCZE(mikrowczep)-płyty szerokolamelowe o wymiarach:

grubość: 18-22mm, 25-27mm, 30-33mm, 40-42mm

maksymalna szerokość: 1250mm

maksymalna długość: 6000mm

Dodatkowe informacje:
• Szerokość pojedynczej lameli – 40-44mm
• Szlifowanie obustronne papierem gr 150
• Klejenie – klej klasy D3 (do użytku wewnętrznego)
• Istnieje możliwość dodatkowego olejowania + szlifowanie olejowanych powierzchni

 


 

Jesion BC (naturalny)
Drewno o zróżnicowanym zabarwieniu lameli: od białych poprzezszarawe aż do odcieni brunatnych, sporadycznie równieżzdrowe sęki. Na spodniej stronie dopuszcza się również występowaniesęków.

 


 

Jesion Thermo (naturalny)
Drewno jesionowe poddane obróbce termicznej; uszlachetniane wysoką temperaturą nabiera złotego koloru. Dzięki temu drewno staje się o wiele bardziej odporne na działanie wilgoci.


 

Orzech europejski
Drewno o ciepłej barwie, bardzo zróżnicowanej kolorystyce: różowo-kremowe, jasnobrązowe, szaroczarne wręcz czarne tonacje. Jest jednym z najżywiej ubarwionych gatunków drewna.


 

Orzech amerykański
Drewno z bardzo wyraźnym usłojeniem, o ciekawej kompozycji odcieni brązów i czerni. Dużo ciemniejsza kolorystyka w porównaniu do orzecha europejskiego.


 

Dąb wędzony
Drewno dębowe poddane innowacyjnemu procesowi modyfikacji. Chętnie kupowane jako substytut gatunków egzotycznych  (jest nawet ciemniejsze od wenge).


 

DĄB Klasa AB
Płyta klejona na długości, a następnie na szerokości. Elementy 1-stronnie czyste, ze starannie dobraną kolorystyką. Spodnia strona dopuszcza występowanie naturalnych wad drewna (smugi zdrowej bieli, pojedyncze sęki itp.). Szerokość pojedynczej lameli – 40-44mm.


 

DĄB Klasa BC
Elementy klejone są na długości, a następnie na szerokości. Na prawej stronie z reguły występują naturalne wady drewna: pojedyncze sęki oraz biel maksymalnie do 15% powierzchni płyty. Na spodniej (lewej) stronie dopuszczalne są te same wady w większej ilości. Szerokość pojedynczej lameli – 40-44mm.


 

PŁYTA WĄSKOLAMELOWA

DĄB Klasa AB – 1
Płyta klejona na długości, a następnie na szerokości.Elementy 1-stronnie czyste, ze starannie dobraną kolorystyką. Spodnia strona dopuszcza występowanie naturalnych wad drewna (smugi zdrowej bieli, pojedyncze sęki itp.). Szerokość pojedynczej lameli – 20-22mm.


 

DĄB Klasa BC – 1
Elementy klejone są na długości, a następnie na szerokości. Na prawej stronie z reguły występują naturalne wady drewna: pojedyncze sęki oraz biel maksymalnie do 15% powierzchni płyty. Na spodniej (lewej) stronie dopuszczalne są te same wady w większej ilości. Szerokość pojedynczej lameli– 20-22mm.


 

BLATY KUCHENNE / ROBOCZE Z LAMELI LITYCH o wymiarach:

grubość: 18-25mm, 30-33mm, 40-42mm

maksymalna szerokość: 1250mm

maksymalna długość: 2500mm


 

DĄB Klasa AB

Płyta wykonana jest wyłącznie z jednolitych elementów drewna – nie łączonych na długości.
Elementy 1-stronnie czyste, ze starannie dobraną kolorystyką. Spodnia strona dopuszcza
występowanie naturalnych wad drewna (smugi zdrowej bieli, pojedyncze sęki itp.).
Możliwy wariant jakości AA – obustronnie czysta, idealna dla konstrukcji schodów otwartych.


 

DĄB Klasa BC
Płyta wykonana jest wyłącznie z jednolitych elementów drewna – nie łączonych na długości.
Na prawej stronie z reguły występują naturalne wady drewna: pojedyncze sęki oraz biel maksymalnie
do 15% powierzchni płyty. Na spodniej (lewej) stronie dopuszczalne są te same wadyw większej ilości.


 

JESION JASNY Klasa AC
Płyta wykonana jest wyłącznie z jednolitych elementów drewna – nie łączonych na długości.Wierzchnia strona – jasne ubarwienie, możliwe drobne różnice kolorystyczne; spodnia strona dopuszczaróżnorodną dowolną kolorystykę lamelek od białych poprzez szarawe aż do odcieni brunatnych.


 

JESION NATURALNY Klasa BC
Płyta klejona wyłącznie z jednolitych elementów drewna – nie łączonych na długości. Na wierzchniej stronie zróżnicowane zabarwienie lamelek od białych poprzez szarawe aż do odcieni brunatnych, sporadycznie również zdrowesęki. Na spodniej stronie dopuszcza się również występowanie sęków.


 

 

W celu świadczenia usług - zgodnie z polityką prywatności - korzystamy z plików "cookies". W swojej przeglądarce możesz określić warunki ich użycia i przechowywania. Polityka prywatności. Polityka prywatności.