Konstrukcja technologiczna

FINISHPARKIET - DWUWARSTWOWA JAKOŚĆ

FINISHPARKIET  FINISHDESKA
DANE TECHNICZNE DANE TECHNICZNE
DŁUGOŚĆ: 420/490 mm           DŁUGOŚĆ: 900-1200 mm i 1600 mm (nowa długość)
SZEROKOŚĆ: 70 mm SZEROKOŚĆ: 120-150 mm
GRUBOŚĆ: 14 mm GRUBOŚĆ: 14 mm
WARTSTWA UŻYTKOWA: 6,2 mm WARTSTWA UŻYTKOWA: 6,2 mm
SPOSÓB ŁĄCZENIA: pióro-wpust SPOSÓB ŁĄCZENIA: pióro-wpust

 

NAJWIĘKSZA STABILNOŚĆ DZIĘKI DWUWARSTWOWEJ KONSTRUKCJI


Finishparkiet to podłoga dwuwarstwowa.
Warstwa wierzchnia, użytkowa składa się całkowicie z litego elementu - naturalnego drewna. Jednolamelowość doskonale oddaje estetyczne walory tego unikalnego surowca, a najnowsza technologia produkcyjna zapewnia przystosowanie do funkcjonalnego i użytkowego przeznaczenia.
Dolna warstwa to mozaika wykonana z twardego drewna liściastego, głównie dębu i jesionu. Łączenie warstw w sposób prostopadły wprowadza poprzeczny układ słoju warstwy wierzchniej w stosunku do dolnej części, co zapewnia stabilizację i uniemożliwia wypaczanie się podłogi.


NAJGRUBSZA WARSTWA UŻYTKOWA PODŁOGI WIELOPOKOLENIOWEJ


Najgrubsza warstwa użytkowa dostępna na rynku, to 6,2 mm grubości najlepszej jakości, doskonałego litego drewna. Konstrukcja ta umożliwia wielokrotny proces cyklinowania (odnawiania) podłogi, dzięki czemu służy ona i zachwyca latami, przez wiele pokoleń.


FINISHPARKIET - PODŁOGA DYSKRETNIE PIĘKNA


Konstrukcja technologiczna każdego elementu oraz sposób łączenia i instalacji eliminują całkowicie efekt rezonansu. Urok podłogi drewnianej to jej wizualna estetyka, która dyskretnie prezentuje się pod stopami, pozostawiając sferę akustyczną w stanie nienaruszonym.  


NOWOCZESNA KONSTRUKCJA SYSTEMU ŁĄCZENIA


Najnowocześniejszy system łączenia typu pióro- wpust pozwala na prostą i sprawną instalację podłogi. Umożliwia przy tym układanie podłogi
w rozmaite wzory i kombinacje, dzięki produkcji elementów z wariantem prawego i lewego pióra.


OGRZEWANIE PODŁOGOWE


Drewniana podłoga Finishparkiet to idealne rozwiązanie w przypadku ogrzewania podłogowego. Perfekcyjna konstrukcja technologiczna i najlepszej jakości surowiec wykorzystywany w procesie produkcji sprawia, że podłoga doskonale współpracuje z tego typu ogrzewaniem, a współczynnik przepuszczalności termicznej gwarantuje redukcję strat energetycznych do minimum.

W celu świadczenia usług - zgodnie z polityką prywatności - korzystamy z plików "cookies". W swojej przeglądarce możesz określić warunki ich użycia i przechowywania. Polityka prywatności. Polityka prywatności.