Nr.1 Schody z orzecha amerykańskiego montowane do konstrukcji betonowej.

Schody z orzecha amerykańskiego montowane do konstrukcji betonowej. Podstopnice wykonano z ceramicznych płytek sycylijskich, ręcznie malowanych.

Czytaj więcej...

Nr.2 Schody z drewna merbau zamontowane do konstrukcji betonowej.

Schody z drewna merbau zamontowane do konstrukcji betonowej. Bieg pierwszy z okazałym stopniem blokowym po którym następują stopnie łukowe o zmniejszającym się promieniu aż do spocznika.

Czytaj więcej...

Nr.3 Schody z drewna doussje bez podstopnic zamontowane do konstrukcji betonowej.

Schody z drewna doussje bez podstopnic zamontowane do konstrukcji betonowej. Minimalistyczna poręcz ze stali nierdzewnej.

Czytaj więcej...

Nr.4 Schody z drewna jesionowego zamontowane do konstrukcji betonowej.

Proste w formie schody z drewna jesionowego zamontowane do konstrukcji betonowej. Balustrada wykonana z drewna łączonego profilami ze stal nierdzewnej. Ze stali nierdzewnej również wykonano wypełnienia.

Czytaj więcej...

Nr.5 Schody wachlarzowe z drewna merbau zamontowane do konstrukcji betonowej.

Schody wachlarzowe, wykonane na konstrukcji betonowej z drewna merbau, zamontowane w budynku mieszkalnym. Do schodów zamontowano stylizowaną, kutą balustradę z drewnianym, giętym pochwytem.

Czytaj więcej...

W celu świadczenia usług - zgodnie z polityką prywatności - korzystamy z plików "cookies". W swojej przeglądarce możesz określić warunki ich użycia i przechowywania. Polityka prywatności. Polityka prywatności.