Nr.1 Schody dębowe bez nosków na belkach siodłowych

Schody jednobiegowe z wyspą, oparte na dwuch belkach siodłowych. Projekt i realizacja Pracownia Schodów Czesław Pazura.

Czytaj więcej...

Nr.2 Schody policzkowe wykonane z drewna mahoniowego

Schody policzkowe wykonane z drewna mahoniowego sapeli , balustrada kuta, patynowana, ozdobiona pochwytem giętym z drewna.

Czytaj więcej...

Nr.3 Schody dębowe, policzkowe.

Schody dębowe, policzkowe, pełne.  Balustrada z kutych tralek powtarzalnych. Poręcz drewniana jest elementem konstrukcji. Schody zostały zamontowane w nowym domu mieszkalnym.

Czytaj więcej...

Nr.4 Schody dębowe, policzkowe bez podstopnic.

Schody dębowe, policzkowe bez podstopnic  z balustradą z kutych tralek powtarzalnych. Poręcz drewniana jest elementem konstrukcji. Schody zostały zamontowane w odrestaurowanej przedwojennej willi.

Czytaj więcej...

Nr.5 Schody o konstrukcji policzkowej, wykonane z drewna jatoba

Schody o konstrukcji policzkowej, wykonane z drewna jatoba . Balustrada stylizowana, kuta z pręczą drewnianą, która stanowi częśc konstrukcji schodów. Schody zamontowane we wnętrzu małego domu miejskiego.

Czytaj więcej...

Nr.6 Schody na antresolę użytkową w apartamencie mieszkalnym

Schody na antresolę użytkową w apartamencie mieszkalnym wykonane z drewna merbau. Konstrukcję stanowią dwie belki siodłowe połączone z widocznymi policzkami. Balustrada z metaloplastyki ozdobiona pochwytem drewnianym.

Czytaj więcej...

Nr.7 Montaż schodów policzkowych, giętych.

Montaż schodów policzkowych, giętych wykonanych z drewna amazaque. Projekt, wykonanie i montaż PRACOWNIA SCHODÓW CZESŁAW PAZURA.

Czytaj więcej...

Nr.8 Schody policzkowe wykonane z drewna mahoniowego sapeli

realizacja 2Schody policzkowe wykonane z drewna mahoniowego sapeli , balustrada kuta, patynowana, ozdobiona pochwytem giętym z drewna.

Projekt, wykonanie i montaż - Pracownia Schodów Czesław Pazura.

Czytaj więcej...

Nr.9 Konstancin - replika dziewiętnastowiecznych schodów

 Konstancin - replika dziewiętnastowiecznych schodów odtworzona na podstawie oryginałów uwiecznionych na zdjęciach wykonanych przez konserwatorów zabytków, przed rozbiórką. 

Czytaj więcej...

W celu świadczenia usług - zgodnie z polityką prywatności - korzystamy z plików "cookies". W swojej przeglądarce możesz określić warunki ich użycia i przechowywania. Polityka prywatności. Polityka prywatności.